Centrum Ostrov je místo pro setkávání lidí, kteří sdílí zájem o meditace a práci s energií. Centrum Ostrov se náchází na samotě u lesa v krásné přírodě. Pro novinky o seminářích, aktuality a podobně sledujte Centrum Ostrov na Facebooku zde.

Šamanské techniky - Karel Fuller

10 srpen 2013 10:00 - 11 srpen 2013 16:00

(Uložit do kalendáře)

Centrum Ostrov

Šamanské techniky - Karel Fuller

Šamanismus pro třetí milénium a  sweatlodge

Jednou se ptali profesora Michaela Harnera, zakladatele nadace Foundation for Shamanic Studies, která jako jediná na světě poskytuje vzdělání v šamanských technikách a iniciacích, proč propaguje v moderní době, ve třetím miléniu tak archaické a zastaralé metody léčení, které se už několik tisíc let nezměnily. Odpověděl jednoznačně “Protože fungují“.

Tento způsob léčení a spirituality se nezměnil několik tisíc let. My všichni, přesto že létáme do kosmu, máme internet a mobilní telefony a jiné vymoženosti moderní civilizace, jsme stále nastaveni na život v tlupě, ve stepi. Šamanismus není žádná magie a není vázaná jen na domorodé kmenové struktury. Je to naše skrytá schopnost ovlivňovat pozitivním způsobem naše zdraví, naši životní a duchovní cestu.

Jak píše moje kamarádka, šamanka Zora Frešová: Po tisíciletí se naši předkové, hluboko v horách, daleko ve stepi nebo v osamělé poušti s úctou obraceli k matce Zemi, otci Nebe a na hvězdy nad hlavou. Kameny, řeky, rostliny a zvířata byly pro ně zdrojem žijící síly, moudrosti a léčení. Dnes tento jedinečný přístup ke světu nazýváme šamanismus. Původní národy vždy věřili, že svět a všechny bytosti jsou vzájemně propojené a ovlivňují se navzájem. Jestliže se chceme vyléčit, je nutné tuto tezi přijmout. Šamanské techniky a metody jsou velmi přirozené a může si je osvojit každý, kdo se cítí být osloven.

Co se na semináři naučíme

1. Naučíme se využívat stavu rozšířeného vědomí a spojit se tak se svým vnitřním potenciálem

2. Za použití šamanského bubnu najdeme svoje silové místo

3. Naučíme se šamansky cestovat do jiné reality a poznatky z těchto cest použijeme pro své léčení

4. Najdeme svoje duchovní spojence

5. Naučíme se používat tyto techniky ve svém každodenním životě tak, bychom byli více vědomí, pozorní a tím i zdravější

6. Připravíme se na sobotní ceremonii potní chýše tak, že zjistíme svoji motivaci a najdeme ten správný záměr pro pozitivní duchovní změnu v našem životě

KDE?: Ostrov Bor - Jedomělice, samota v lese u Slaného, asi 40 km z Prahy  

KDY?: 10.8.-11.8.2013 (začátek v 10:00)

CENA?:  2000 Kč + 400 Kč příspěvek v sweatlodge pro Indiány v rezervaci, cena je včetně ubytování a vegetariánské stravy, spí se ve společném prostoru na matracích na zemi, spacák sebou nutný.

KONTAKT a mapa: www.centrum-ostrov.cz, 777-963600 Wanda

Místo je na krásné samotě u lesa, k dispozici jsou dvě sprchy a suché záchody.

Kapacita je omezená, přihlaste se co nejdřív, napište mi na tento mail, jméno, mobilní tel. a jestli plánujete přijet autem (a možnost někoho přivézt? ) .

Přihláška je závazná po zaplacení zálohy 1000Kč,- (nebo celé částky) na účet číslo 1181575173/0800, ( záloha je po 3.8.2013 nevratná, je možné poslat náhradníka)

Jako variabilní symbol uveďte číslo mobilu, to zároveň uveďte na přihlášce, kterou pošlete na wanda.zimakova@gmail.com