Centrum Ostrov je místo pro setkávání lidí, kteří sdílí zájem o meditace a práci s energií. Centrum Ostrov se náchází na samotě u lesa v krásné přírodě. Pro novinky o seminářích, aktuality a podobně sledujte Centrum Ostrov na Facebooku zde.

Rodinné konstelace

02 srpen 2013 18:00 - 04 srpen 2013 15:00

(Uložit do kalendáře)

Centrum Ostrov

Rodinné konstelace

vlada6.jpg

 


Rodinné konstelace s Vladimírem Kokoškou

 

Narodil se r. 1948 v Plzni a původním povoláním je technik. Pracoval v různých profesích, několik posledních roků se věnuje pořádání seminářů a realizacím zahrad. Většinu života se věnoval různým formám sebepoznání, např. józe, bojovým sportům, holotropnímu dýchání aj. prožitkovým technikám. S rodinnými konstelacemi se seznámil v roce 1998 u Bhagata Johana Zeilhofera. Od té doby navštěvoval jeho semináře a v letech 2002 - 2004 absolvoval výcvik. Zároveň v roce 2004 ukončil intenzivní trénink u Doris Moa Grevenstete. V letech 2009 - 2010 absolvoval výcviky u Wielfrieda Nellese a Manuely Erdödy.  Od roku 2003 provází vlastní semináře.

 Každý účastník workshopu si postaví konstelaci, to znamená, vybere si zástupce za sebe, za své příbuzné a jiné důležité osoby a rozestaví je v místnosti. Jakmile je konstelace postavena, velmi rychle začne působit zvláštní fenomén: každý zástupce začne prožívat pocity, myšlenky, reakce a tělesné vjemy konkrétní osoby, kterou zastupuje. Tento spontánní proces vychází ze srdce a z duše a nejde logicky zdůvodnit. I když momentálně účastník nestaví svou konstelaci, probíhající proces je tak silný, že v každé chvíli získává nové úrovně vědomí a vhledy na vlastní problémy.

KDE: Ostrov Bor - Jedomělice, samota v lese u Slaného, asi 40 km z Prahy  

KDY: 2.8.-4.8. 2013  (začátek v 18.00)

CENA:  2200 Kč, cena je včetně ubytování a lehké vegetariánské stravy. Sleva 300 Kč pro studenty, maminky na MD...

KONTAKT a mapa: www.centrum-ostrov.cz, 777-963600 Wanda

Místo je na krásné samotě u lesa. K dispozici jsou 2 sprchy a suchý záchod. Spí se na matracích nebo na postelích ve společném prostoru.

Hlaste se na  wanda.zimakova@gmail.com Počet míst je omezený, když jste se rozhodli, neváhejte se přihlásitJ, napište prosím jestli pojedete autem, případne jestli můžete někoho svézt.