Centrum Ostrov je místo pro setkávání lidí, kteří sdílí zájem o meditace a práci s energií. Centrum Ostrov se náchází na samotě u lesa v krásné přírodě. Pro novinky o seminářích, aktuality a podobně sledujte Centrum Ostrov na Facebooku zde.

Rodinné konstelace s V. Kokoškou

01 září 2012 10:30 - 02 září 2012 15:00

(Uložit do kalendáře)

Centrum Ostrov

Rodinné konstelace s V. Kokoškou

Rodinné konstelace s Vladimírem Kokoškou

Narodil se r. 1948 v Plzni a původním povoláním je technik. Pracoval v různých profesích, několik posledních roků se věnuje pořádání seminářů a realizacím zahrad. Většinu života se věnoval různým formám sebepoznání, např. józe, bojovým sportům, holotropnímu dýchání aj. prožitkovým technikám. S rodinnými konstelacemi se seznámil v roce 1998 u Bhagata Johana Zeilhofera. Od té doby navštěvoval jeho semináře a v letech 2002 - 2004 absolvoval výcvik. Zároveň v roce 2004 ukončil intenzivní trénink u Doris Moa Grevenstete. V letech 2009 - 2010 absolvoval výcviky u Wielfrieda Nellese a Manuely Erdödy.  Od roku 2003 provází vlastní semináře.
 Každý účastník workshopu si postaví konstelaci, to znamená, vybere si zástupce za sebe, za své příbuzné a jiné důležité osoby a rozestaví je v místnosti. Jakmile je konstelace postavena, velmi rychle začne působit zvláštní fenomén: každý zástupce začne prožívat pocity, myšlenky, reakce a tělesné vjemy konkrétní osoby, kterou zastupuje. Tento spontánní proces vychází ze srdce a z duše a nejde logicky zdůvodnit. I když momentálně účastník nestaví svou konstelaci, probíhající proces je tak silný, že v každé chvíli získává nové úrovně vědomí a vhledy na vlastní problémy.