Centrum Ostrov je místo pro setkávání lidí, kteří sdílí zájem o meditace a práci s energií. Centrum Ostrov se náchází na samotě u lesa v krásné přírodě. Pro novinky o seminářích, aktuality a podobně sledujte Centrum Ostrov na Facebooku zde.

Intuitivní tanec s Ladou na Ostrově

05 září 2015 09:00 - 06 září 2015 16:30

(Uložit do kalendáře)

Ostrov Bor

Intuitivní tanec s Ladou na Ostrově

Volný, spontánní nebo chcete-li, intuitivní tanec je nám naprosto přirozený, naši předci tancem vítali vše nové, co jim život přinesl a loučili se stím, co jim život vzal. Tanec byla jejich meditace, oslava i rituál. Naštěstí i my máme ve svém těle ukrytý tento poklad, který nás přivede k sobě samým, k našim prožitkům,

k vnímavosti. Oddejte se tanci, dovolte tělu se volně hýbat, pusťte kontrolu. Pak uvidíte, jak je vaše tělo krásné, dokonalé, ucítíte svoji energii a můžete prožít a vědomě pustit všechno co Vám již neslouží, strach, bolest, vztek. A také oslavit a uctít svoji radost, vášeň, štěstí a vše co Vám prospívá.

 Ano, tancovat umíme všichni, tak stačí jen přijít a začít.

Lada Gürtlerová dělá aromaterapeutické masáže, pracuje s dětmi a vede hodiny volného tance. Absolvovala Školu vědomého rodičovství, kurzy Reiky, Prvotní citění s Komalou Sunder. Pravidelně se účastní seminářů s francouskou tanečnicí Emmanuelle Pepin. Dlouho cvičila Tai-chi, ale až skrze volný tanec objevila vlastní přirozenost, autencitu a spontánnost. Tanec nás učí pravdivě žít, je jak chodník, který propojuje náš vnitřní svět  s tím vnějším.

 

 Přijměte pozvání na tuto báječnou cestu.

 

PRAKTICKÉ INFORMACE

 

KDE: Ostrov Bor - Jedomělice, samota v lese u Slaného, asi 40 km z Prahy  

(mapa: www.centrum-ostrov.cz)

KDY: 5. 9. - 6. 9. 2015 (začátek v 9:00)

CENA:  1450 Kč (program, ubytování, vegetariánská strava) 750 Kč za 1 den

KONTAKT: Wanda  wanda.mouckova@gmail.com, 777 963 600

Místo workshopu se nachází na krásné samotě u lesa, k dispozici jsou dvě sprchy a suché záchody, spí se ve společném prostoru na matracích (spacák s sebou nutný). 

Kapacita míst je omezená, přihlaste se proto co nejdříve – na uvedený email napište své jméno, mobilní telefon, datum narození a plánujete-li přijet autem (pro možnost vzít případně jiné účastníky s vámi).

Přihlášku pošlete na uvedený email, závazná je po zaplacení zálohy 750 Kč (příp. celé částky) na účet číslo 1181575173/0800, záloha je po 29. 8. 2015 nevratná (je možné poslat náhradníka). Jako variabilní symbol uveďte číslo vašeho mobilu.