Centrum Ostrov je místo pro setkávání lidí, kteří sdílí zájem o meditace a práci s energií. Centrum Ostrov se náchází na samotě u lesa v krásné přírodě. Pro novinky o seminářích, aktuality a podobně sledujte Centrum Ostrov na Facebooku zde.

Bioenergetický workshop s MUDr. Rolf Janzenem z Německa

16 červenec 2015 18:00 - 19 červenec 2015 12:00

(Uložit do kalendáře)

Centrum Ostrov

Bioenergetický workshop s MUDr. Rolf Janzenem z Německa

Pokud máte jen trochu odvahy a důvěry, tento workshop Vás může vzít na cestu do Vašeho podvědomí, na cestu do Vašeho nitra pomocí práce s tělem, meditace a sdílení Vašich zážitků a pocitů. Bioenergetika je terapeutická metoda, která nám pomáhá v tom, abychom se znovu setkali se svým tělem a pokud možno nejvíce vychutnávali život svého těla. Vztahuje se na funkce jako je dech, pohyb, emoce, sebevyjádření a sexualita.

Vzkaz od Rolfa: "Rád bych Vás pozval opět na bioenergetický seminář, který Vám může pomoct zvýšit Vaši energetickou hladinu, rozpustit bloky ve Vašem těle a pocítit radost ze života. Budeme cvičit, povídat si spolu, abychom se poznali lépe než v každodenním životě, dostali se do stavu soucítění a vzájemnému pochopení. Budeme meditovat, tancovat, možná někdy plakat, uřčitě se hodně smát a užívat si sebe navzájem i přírodu na Ostrově. Těším se na setkání s Vámi. Rolf"
 
O vedoucím workshopu:
 
RolfSmallRolf Jansen je 65letý pediatr a bioenergetický terapeut. Žije momentálně v Německu. Jeho workshop je jeho osobní mix bioenergetické terapie, meditácí a rituálů. Bioenergetila se pokouší porozumět lidské osobnosti na základě energetických procesů těla. Můžeme to chápat jako kauzální řetězec: ENERGIE – POHYB – EMOCE – MYŠLENÍ. Energie produkuje pohyby, které probouzejí emoce a vedou k myšlenkám."Bioenergetika je terapie duše pomocí práce s tělem. Vychází z učení Alexandra Lowena, který s kolegy založil v r. 1956 Institut bioenergetické analýzy. V této době se odklonil od Reicha, který rozpracoval význam bezděčných reakcí těla a jako první se zabýval funkčním souladem mezi charakterem člověka, jeho tělesným postojem a svalovým krunýřem. Lowen rozpracoval základní postoje a cvičení. Základním pilířem se stalo uzemnění klienta, práce s dechem a práce se svalovým napětím.V přítomnosti se můžeme rozvíjet až tehdy, když plně oživíme minulost.Růst je přirozený proces, který si nemůžeme vynutit. Podléhá stejným zákonům jako celý život. Člověk se učí tím, že studuje svou minulost a může růst jen tehdy, když posiluje své kořeny, které ho s ní spojují. Musí však pochopit, že jeho současná minulost je i jeho tělo.Bioenergetika je terapeutická metoda, která mu pomáhá v tom , aby se znovu setkal se svým tělem a aby co možná nejvíce vychutnával život svého těla. Vztahuje se na funkce jako je dech, pohyb, emoce, sebevyjádření a sexualita. Cílem je pomoci člověku k jeho pravé přirozenosti, ke stavu svobody, půvabu a krásy, což jsou znaky každého živého organismu.
 
Prostory:
 
 
ostrov 1 1 600 450 80
 
ostrov 8 8 600 450 80
 
Fotky z minulé akce:
 
R2 17 600 450 80
 
R3 18 600 450 80
 
R5 20 600 450 80
 
KDE: Ostrov Bor - Jedomělice, samota v lese u Slaného, asi 40 km z Prahy  
 
KDY: 16.7. - 19.7.2015 (začátek v 18:00).
 
CENA:  2850 Kč - Cena včetně ubytování a vegetariánské stravy, spí se ve společném prostoru na matracích na zemi, spacák s sebou nutný. 
 
TEL. KONTAKT: 777 963 600
 
Místo je na krásné samotě u lesa, k dispozici jsou dvě sprchy a suché záchody. Kapacita je omezená, je nutné se přihlásit co nejdříve, v případě registrace prosíme o zaslání na e-mail následující: jméno, mobilní tel. a datum narození a jestli plánujete přijet autem (případně možnost svést další účastníky). Přihláška je závazná po zaplacení zálohy 1000 Kč,- (nebo celé částky) na č.u. 1181575173/0800 (záloha je po 9.7.2015 nevratná, je možné poslat náhradníka). Jako variabilní symbol uveďte tel. číslo a zároveň jej uveďte na přihlášce, kterou pošlete na wanda.mouckova@gmail.com, popř. se lze registrovat přímo zde na stránkách.
 
Centrum Ostrov