Centrum Ostrov je místo pro setkávání lidí, kteří sdílí zájem o meditace a práci s energií. Centrum Ostrov se náchází na samotě u lesa v krásné přírodě. Pro novinky o seminářích, aktuality a podobně sledujte Centrum Ostrov na Facebooku zde.

vitejte

Vítejte na stránkách Centrum Ostrov.

Ostrov vzniká jako můj zhmotněný sen. Dvouleté hledání mně přivedlo na Ostrov Bor a po otevření brány jsem věděla že to je ono - to místo, které jsem hledala.  Mým záměrem je zvát na toto místo lektory, které jsem měla možnost poznat a kteří mě oslovili. Společné téma je svět energie, ten krásny prostor, který je tady kolem nás všude přítomný, stačí do něj vstoupit. Je tady pro nás, pro kytky, pro stromy, pro motýly a pro... prostě tady je a je na nás, jak s ním naložíme. Můžeme ho ignorovat nebo se v něm můžeme radovat. Naučit se vstupovat a vystupovat z něj, cítit ho, dotýkat se ho, pomilovat se s ním, splynout a zase vystoupit. Aspoň tak to momentálně vnímam já.

energie

Práce s tělem a energií.

Centrum Ostrov organizuje několikrát do roka akce či semináře zaměřené na cvičení a práci s naším tělem a energií. Pro aktualizace ohledně akcí tématicky věnovaným práci s energií sledujte naše webové stránky a facebook.

seminare

Semináře.

Centrum Ostrov v průběhu roku organizuje semináře zaměřující se na různé témata jako meditace, práce s tělem a energií, dýchací cvičení, masáže a podobně. Pro aktualizace ohledně těchto akcí s bohatým tématickým zaměřením sledujte naše webové stránky a facebook.


16.-19.7.2015 Bioenergetika s Rolfem Jansenem

masaze

Masáže a vše kolem nich.

Na našich nadcházejících akcích chceme věnovat prostor i různým technikám masáží. Jedna z těchto technik je i masáž Chi Nei Tsang. Pro aktualizace ohledně akcí tématicky věnovaným masážím sledujte naše webové stránky a facebook.

Jógový víkend s Martinou Wellnerovou 18. - 20. 6. 2021 nejen pro pánevní dno ….

18 červen 2021 18:00 - 20 červen 2021 15:00

(Uložit do kalendáře)

TBA

Jógový víkend s Martinou Wellnerovou 18. - 20. 6. 2021 nejen pro pánevní dno ….
Vzhledem ke stávající situaci nabízíme spíše než klasický seminář, možnost „pobýt“ spolu v přírodě, protáhnout tělo, zklidnit mysl, posedět u ohně, to vše za rozumnou cenu pobytu. Díky tomu bude vegetariánská strava částečně zajištěna, a částečně si budeme společně připravovat snídaně/večeře (kdo nebude chtít, nemusí se účastnit). Domácí dobroty k čaji budou vítány. V rámci jógové terapie se budeme zabývat pánevním dnem, zdravými pohybovými vzorci, dechem, taneční terapií. Zajdeme si pro vodu do studánky, na procházku do okolí, společně připravíme některé z jídel, posedíme u ohně. /br Zahájení v pátek 18 hodin společnou večeří, příjezd od 16. hodin, jinak dle domluvy. Po večeři trochu teorie, cvičení, meditace /br Sobota – ranní protažení, dopolední cvičení, odpolední tanečně-pohybová terapie, večerní lekce, meditace /br Neděle - ranní protažení, dopolední cvičení. Ukončení programu v neděli po obědě. Program bude mírně variabilní. /br Cena: 2.100 Kč. /br Víkend se koná při minimální účasti 6 osob, prosím o potvrzení zájmu do 20. 4. 2021. Zálohu 1.600 Kč je nutné uhradit do 12. 5. převodem na účet 417205001/5500 (nebo hotově), VS 202106, uveďte jméno a příjmení, doplatek na místě 500 Kč. Při zrušení účasti od 10. 6. je vráceno 50 % zálohy nebo lze za sebe poslat náhradníka. V případě nemožnosti konání akce v důsledků vládních nařízení, bude vrácena částka celá.
Nadcházející události

18 červen 2021 18:00 - 20 červen 2021 15:00

(Uložit do kalendáře)

TBA

Vzhledem ke stávající situaci nabízíme spíše než klasický seminář, možnost „pobýt“ spolu v přírodě, protáhnout tělo, zklidnit mysl, posedět u ohně, to vše za rozumnou cenu pobytu. Díky tomu bude ve...
Centrum Ostrov Galerie

Centrum Ostrov na Facebooku